Як ми Magento вивчали. День 3

Люба х...ня

Розваги з Magento продовжуються!

Тема під Magento

Віталік:

Минав третій день... Ми трималися, як могли. Сьогодні все-таки вдалося створити тему... Залишилося зрозуміти, як створювати шаблони.

Андрій:

Навчився створювати та встановлювати теми. Поки що особливих вражень немає, оскільки в коді ще майже не колупався.

Взагалі в Мадженто є якась дивна особливість – якщо щось робиш, то з першого разу нічого не виходить, зате потім, навіть коли повторюєш ті самі дії вдруге – все працює :)

Висновок такий, як і раніше – все ще досить складно виглядає, мабуть, тому, що нормально в цьому ще не розібрався. Як би не було – краще, аніж шопіфай.

Таня:

Отже, інсталюємо мадженто наново! Після вчорашніх маніпуляцій вибору не залишається.

Сторінки завантажуються вічність, а питання, як підключити тему, залишається актуальним. Але шукати її та завантажувати бажання більше немає. Тому просто відкриваю документацію з описом як створити власну. Оскільки зі стандартних (дефолтних) користі мало, лежать вони десь фіг зна де, поки доберешся і день закінчитися може. Крок за кроком і... УРА! В мене є власна тема, яку підключаєш, і вона, о чудо, працює. На все – дві години.

Висновок: пішло два дні на те, щоб нарешті підключити хоч якусь тему.

Тарас:

Коли зрозумів, що тему під 2 версію мадженто не так просто встановити, почав створювати свою. Інфи по створенню своєї теми достатньо. Перж за все це потрібно переключитися на мод розробника. Після цього в app/design створювати свою тему.

Структура така: app/design/<назва пакету>/<назва теми>. Всередині повинен бути php файл реєстрації (registration.php)., в ньому вказується load нашого шаблону. Також повинен бути xml файл theme.xml з основною інфою, такою як: назва теми, від якої походить, і шлях на лого. Лого лежить в обовязковій папці media. Після цього в адмінчастині дефолтна тема змінюється на вашу і вуаля – шаблон підключено!)

Максим:  

Інсталювання теми на мадженто. Вирішив не розбиратися з дефолтними темами, а використати зовнішню тему, щоб оцінити її побудову, а також щоб отримати досвід інсталяції зовнішніх тем, в житі всяке буває :)))

Як виявилося, щоб отримати тему потрібно за неї заплатити. Оскільки це лише період здобування навичок, то звісно платити за тему недоречно. 15 хв пошуків – і я знайшов фрішну тему на офіційному сайті. Викачати її одразу не вдалося, оскільки вона розміщена на маркеті. Тому довелося купити безкоштовну тему без грошей. Купив))) Вона зявилася в мене в особистому кабінеті на мадженто. Після цього я зміг її викачати. Далі знайшов інфу, куди її розмістити – це ще 10хв. Знайшов, скопіював файли. Тема з’явилася. Активував її і все – мій проект в новому вигляді.

* як заголовкове зображення до статті використано кадр з фільму "Вихід дракона" (Enter The Dragon).  

Розкажіть нам про свій проект!