• Портфоліо
  • Розробка
  • Бриф
  • Дизайн
  • Ми
  • Контакти
ua en jp

Створення мобільних додатків

Ми пропонуємо технічно довершені мобільні рішення

Дедалі більше користувачів переходить виключно на мобільні пристрої, тому кожна прогресивна компанія включає в план стратегічного розвитку та зміцнення каналів комунікації з клієнтами розробку мобільних версій сайтів та мобільних додатків.

Ми створюємо мобільні продукти з легким дизайном та зрозумілим функціоналом, які здатні суттєво збільшити вашу аудиторію.

Промо-сторінка новорічної акції для мережі АЗК "Окко"

 

 

Розробка сайту та мобільного додатка "Legal Mates"

 

 

Рекламна платформа "ICO MARKET"

 

Наші мобільні додатки здатні збільшувати лояльність клієнтів
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Що саме вам потрібно — мобільний додаток чи мобільна версія?

Мобільний додаток

це програма, спеціально розроблена під конкретну мобільну платформу (iOS, Android, Windows Phone). Додатки можуть створюватися для внутрішніх потреб компанії або ж для маркетингу, брендингу та збільшення продажів.

Яку платформу обрати для створення мобільного додатку? В Україні та світі кількість Android-користувачів є більшою, аніж кількість користувачів на платформі iOS. Часто це пояснюють тим, що пристрої на операційній системі Android загалом коштують дешевше, аніж яблучна продукція. Через це побутує думка, що платоспроможність користувачів техніки Apple є вищою. Але, як показують дослідження, із готовністю здійснювати покупки через Інтернет чи оплачувати послуги це ніяк не пов’язано. Тому вибір платформи насамперед залежить від того, яку аудиторію ви хочете охопити та що пропонуєте. Зрештою, ніхто не заважає вам замовити розробку кросплатформного додатку.

Чимало клієнтів переконані, що мобільні продукти — це щось другорядне і не може принести суттєвої вигоди для компанії. А дарма. На Заході вже формується ринок додатків для автомобілів, розумних пристроїв та Smart TV, тобто цей сегмент не стоїть на місці. Тому той, хто каже, що мобільні додатки нікому не потрібні — безсоромно бреше.

Оу, як цікаво! Ясненько

Мобільна версія сайту

це варіант сайту, спеціально розроблений для перегляду з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів). Мобільна версія сайту вміщує лише найсуттєвіші розділи та надає користувачу найважливіші можливості. Вона є таким собі скороченим варіантом звичайного сайту і не містить нічого зайвого.

Мобільну версію сайту, на відміну від адаптивної, можна розробити до існуючого сайту, оскільки її розробка не передбачає втручання в код.

Я хочу дочитати Дякую, йду почитаю ще

Розробка логотипу та сайту для навчальної платформи "Enlead"

 

 

Мобільний додаток "SOCIAL CARE ASSISTANT"

 

 

Розробка та підтримка порталу з каталогом квест-кімнат "EscapeRoom"

 

 
Мобільна розробка — шлях до ефективних комунікаційз клієнтами
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Як ми створюємо мобільні додатки та мобільні версії сайтів

Попередній аналіз та визначення цілей

Чимало клієнтів побоюється, що розроблений мобільний продукт не окупиться. Таке справді трапляється, якщо підійти до цього несерйозно, за логікою “аби було”. Ключова вимога до мобільних продуктів — корисність.

Перш ніж замовляти розробку мобільного додатку чи мобільної версії сайту, по-перше, переконайтеся, що вам справді є що запропонувати користувачу. Особливо це стосується розробки мобільних додатків. Друге — вам слід чітко визначити, що саме ви очікуєте від мобільного продукту та яку функцію він повинен виконувати з точки зору конкретної вигоди для вашого бізнесу.

Разом з вами ми вирішимо, як органічно об’єднати ваші цілі та потреби користувачів і зробити мобільний додаток чи мобільну версію сайту вигідною для обох сторін.

Отакої! Як серйозно! Ясно

UI/UX-проектування

Мобільність сама по собі вже вимагає очевидності та виразності. Тому складний багаторівневий інтерфейс з десятками іконок, які ні про що не говорять — це те, чого в жодному разі робити не треба.

Разом з вами ми визначимо всі екрани мобільного продукту і встановимо потрібні зв’язки між ними. Не ускладнювати, об’єднувати подібне, вилучати непринципове — ось основні засади роботи над структурою.

Дизайн додатку чи мобільної версії сайту не повинен відволікати користувача. Тому кольорову гаму, що виїдає очі, краще залишити для чогось іншого. Всі шляхи користувача до цілі мають бути безперешкодними.

Ну-ну, продовжуйте! Зрозуміло

Грамотне програмування

Якщо із поганою структурою інформації чи недоречним дизайном користувач ще може змиритися, то із додатком, який починає глючити, щойно його запустили — ніколи. Такий додаток одразу летить у сміття.

Наші розробники використовують найсвіжіші технології та дбають про те, щоб ваш додаток ощадливо використовував ресурси смартфона чи планшета.

Ми працюємо із найпопулярнішими платформами — iOS та Android. Для розробки додатків під Android ми використовуємо інструментальний комплект розробки JavaSE (JDK), AndroidSDK, а також IDE Android Studio. Для розробки додатків під iOS використовується objective-c.

І що тепер? Хм, круто!

Тестування та запуск

Ми перевіримо, наскільки результат, який ми отримали, відповідає тому, який ми очікували. Після того, як ми з вами переконаємося, що все працює ідеально, ми розмістимо додаток на AppStore чи Google Play або запустимо мобільну версію сайту.

Ми маємо досвід у розробці мобільних рішень під Android та iOS у різних сферах бізнесу: туризм, розваги, мобільний банкінг, рітейл та ін. Нам під силу start-up проекти, рішення для великих корпорацій та невеличких бізнесів. В будь-якому разі сьогодні розробка мобільного додатку чи мобільної версії сайту — це найперспективніший спосіб розширити канали комунікації зі своїми клієнтами.

Так, уявіть собі, я досі читаю! От тепер все ясно, дякую!

Також пропонуємо

Професійне створення сайтів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Створення інтернет-магазинів
ДЕТАЛЬНІШЕ

Хтось мусив це зробити!

Медична платформа "PeteHealth"

 

Дизайн обкладинки для книги "Столітній чоловік, що виліз у вікно і зник"

 

Платформа для референцій "LEGAL MATES"

 

FundFlow - онлайн платформа для подій