• Портфоліо
  • Розробка
  • Бриф
  • Дизайн
  • Ми
  • Контакти
ua en jp

Дизайн упаковки і створення етикеток товарів

Дизайн повинен продавати!

Нам важливо, що саме відчують покупці, побачивши ваш товар на полиці магазину. Ми самі кожен день обираємо та купуємо товари, тому для нас це майже особисте. Ми радше відмовимось від проекту, ніж погодимось піти на компроміс з поганим дизайном.

Ми переконані, що дизайн упаковки для вашого товару має бути не просто красивим, а й практичним. При розробці дизайну упаковок ми керуємося насамперед здоровим глуздом. Упаковка має вражати, але при цьому бути ергономічною та зручною для покупців, щоб вони не просто повелися на “вау-ефект”, а стали вашими постійними клієнтами. Ми плануємо як слід над цим попрацювати. Коли починаємо?

Концепт дизайну упаковки вимірювальної рулетки

 

Дизайн упаковок для гречаної крупи

 

Дизайн упаковки тесту на вагітність

 

Ми створимо упаковку, яку не захочуть випускати з рук
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Яким має бути дизайн упаковки чи етикетки

Виразним

Всі пишуть, що упаковка має бути красивою і подобатися споживачам. Але комусь до вподоби мінімалістичний стиль, а хтось обожнює строгу класику. Ми знаємо, що з цим робити.

Дизайн упаковки чи етикетки повинен відповідати естетичним уявленням саме вашої цільової аудиторії, щоб вона безпомилково могла визначити — ось цей товар — точно для неї. Тому понад 50% нашої роботи над створенням дизайну упаковок та етикеток займають дослідження ЦА.

Для нас важливо знати, яку вигоду отримує від вашого товару покупець, які потреби цей товар може задовольнити та що покупець від нього очікує. Знаючи це, ми створимо для вашого товару стильну упаковку, яку неможливо буде не помітити.

Отакої! Продовжуйте! Це ж треба! Круто!

Практичним

Привернути до себе увагу можна різними методами. Якщо упаковка товару оригінальна, але не практична, то покупець добре подумає перед тим, як його купити.

Бавитися в дизайн задля дизайну можна для себе, але не тоді, коли йдеться про бізнес клієнта. Наші рішення завжди креативні, але ми ніколи не забуваємо про зручність та ергономічність. Ми оформимо будь-який товар так, що його не захочуть випускати з рук.

Он як! Хм, як цікаво

Відповідати стратегії позиціонування

Якщо ваша продукція вже представлена на ринку, то ми можемо розробити дизайн упаковки для нового продукту, враховуючи ваш фірмовий стиль. Адже в таких випадках важливо зберегти візуальний зв'язок між лінійками продукції.

Якщо ж ви виходите на ринок із новою лінією товарів чи під новою торговою маркою — ми будемо орієнтуватися на вашу стратегію позиціонування.

Ну-ну, розкажіть мені ще… Ага, тепер все ясно

Ми створюємо дизайн упаковок для ТМ "Премія"

 

Ми створюємо дизайн упаковок для ТМ "Aro", "Fine Life", "Rioba" та "Fine Food"

 

Ми співпрацюємо з ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

 

Наш дизайн буде працювати на ваш бізнес не гірше, аніж ваш відділ продажів
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Як ми створюємо дизайн упаковок та етикеток?

Випробовуємо все на собі

Ми оцінюємо найважливіші споживчі властивості вашого товару. Якщо ви печете булочки та печиво — ми мусимо їх скуштувати, якщо ви робите вино — ми мусимо влаштувати дегустацію, якщо ви виробляєте господарські інструменти — ми мусимо побачити, як вони працюють.

Для чого нам це все? Щоб розуміти, що саме покупець очікує від вашого товару, в яких умовах він буде ним користуватися і що буде відчувати. Тільки так ми зможемо запропонувати дієве рішення.

Ем... А навіщо? Ааа, ясно

Проводимо польові дослідження

Ми влаштовуємо вилазки в супермаркети та інші потенційні точки продажу вашого товару і дивимося, як представлена продукція ваших конкурентів. Яку кольорову гаму використовують для товарів цієї категорії? Якій формі упаковки надають перевагу? Відповідь на ці питання дозволяє нам визначити ключові напрямки роботи і придумати класний дизайн етикетки чи упаковки.

Будуємо стратегії

Ми ретельно аналізуємо та структуруємо зібраний матеріал і визначаємо основні візуальні рішення, які допоможуть вашому товару вирізнятися серед товарів конкурентів. Але найцікавіше все ще попереду!

Креативимо

Ми влаштовуємо мозкові штурми, віднаходимо асоціації та малюємо скетчі з ідеями. Найкрутіші концепції ми детально промальовуємо та показуємо вам, щоб ви оцінили, чи в правильному напрямку ми рухаємося.

Передаємо результат в надійні руки

Обраний варіант ми доведемо до ідеалу і урочисто презентуємо під бурхливі аплодисменти. Вже незабаром ви будете підраховувати свої прибутки, а ми — пишатися щоразу, коли будемо бачити ваш товар з нашим дизайном на полицях магазинів.

Також пропонуємо

Дизайн сайтів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Дизайн інтерфейсів, UI/UX
ДЕТАЛЬНІШЕ

Хтось мусив це зробити!

Медична платформа "PeteHealth"

 

Дизайн обкладинки для книги "Столітній чоловік, що виліз у вікно і зник"

 

Платформа для референцій "LEGAL MATES"

 

FundFlow - онлайн платформа для подій