• Портфоліо
  • Розробка
  • Бриф
  • Дизайн
  • Ми
  • Контакти
ua en jp

Дизайн інтерфейсів, UI/UX

Ми створюємо ефективні інтерфейси

Веб-сайти чи мобільні додатки, промислові верстати чи платіжні термінали — всі вони потребують інтерфейсів для взаємодії з користувачами. Немає значення, для якої системи проектувати інтерфейс, головне — щоб він виконував покладені на нього завдання.

В дизайні сайтів та інтерфейсів ми завжди прагнемо зберегти баланс між красою та зручністю. Для цього ми застосовуємо основні принципи UCD (дизайну, орієнтованого на користувача) в поєднанні з сучасними стилями оформлення елементів. Ми створимо для вас інтерфейс, яким будуть хотіти користуватися! Що скажете?

Дизайн інтерфейсу білінгової системи "XSERVER"

 

 

Дизайн інтерфейсу білінгової системи "NKVD"

 

 
Ми створюємо продумані та інтуїтивно зрозумілі інтерфейси
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Як ми створюємо дизайн інтерфейсів?

Чітке визначення ваших цілей

Щоб створити інтерфейс, який виконує покладені на нього завдання, спершу ці завдання треба чітко визначити та сформулювати. Яке справжнє призначення інтерфейсу? Які саме проблеми користувачів він повинен вирішувати та яким саме чином?

Відсутність відповідей на ці, здавалося б, прості запитання може перетворити роботу над проектом на безцільно згаяний час. Від того, наскільки добре ми зрозуміємо один одного на цьому етапі, залежить кінцевий результат нашої роботи.

Так-так, продовжуйте Згорнути

Написання user stories (користувацьких сценаріїв)

Будь-який інтерфейс розробляється для взаємодії з користувачем. Тому ми визначаємо користувацькі вимоги та сценарії, враховуємо контекст роботи з системою, щоб спроектувати правильний, дієвий інтерфейс. Яким би стильним та сучасним не був дизайн, від нього мало користі, якщо користувач не може правильно взаємодіяти з системою.

Чітко та зрозуміло сформульовані вимоги та сценарії замінюють тонни непотрібної документації, в якій не люблять розбиратись ані клієнти, ані дизайнери. Якого саме результату повинен досягнути користувач? Що саме повинна зробити система у відповідь на дію користувача? Цей принцип дає можливість замовнику одразу бачити, наскільки інтерфейс виконує покладені на нього бізнес-завдання та ефективно контролювати результати роботи.

Отакої! Ви серйозно? Ну тепер ясно

Проектування інтерфейсу

Щоб перевірити користувацькі сценарії на практиці, не витрачаючи час на деталізований дизайн, ми створюємо вайрфрейми та прототипи. Завдяки швидкій реалізації вони дозволяють легко виявляти недоліки інтефрейсу та оперативно вносити важливі зміни в схему навігації та початкову структуру інтерфейсу.

Користувач одразу зможе побачити, яким буде майбутній інтерфейс, оцінити його зручність та спробувати реалізувати заплановані сценарії.

В результаті ви отримаєте детально продуманий прототип, в якому враховані найменші дрібниці. Ви можете не хвилюватись, що в гонитві за візуальними рішеннями дизайнери випадково чи навмисно забудуть про важливі елементи та функції.

Ну нічого собі! Згорнути

Створення професійного дизайну

Маючи готовий прототип у вигляді вайрфреймів, наш дизайнер може повністю сконцентруватись на креативній концепції оформлення інтерфейсу. Дизайнер підбере візуальний стиль та кольорову гаму, промалює форми, поля та кнопки, враховуючи сучасні тенденції та побажання клієнта.

Всі елементи інтерфейсу, які реагують на дію користувача, будуть промальовані до найменших дрібниць та будуть інтуїтивно зрозумілими.

Якщо інтерфейс передбачає роботу на різних типах пристроїв, для кожного з них будуть підготовлені макети з врахуванням розміру та формату екрану. Результатом цієї роботи стане набір ідеально структурованих та готових до подальшої технічної реалізації макетів дизайну.

Але це ще не все. Також ми пропонуємо підтримку розробленого інтерфейсу. Наші послуги знадобляться, якщо необхідно внести зміни, розширити чи звузити конкретні можливості тощо. Сьогодні таке трапляється часто, тому підтримка дозволяє зберегти цілісність та зручність інтерфейсу.

Я хочу знати все! Тепер все ясно

Також пропонуємо

Дизайн сайтів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Дизайн логотипів та розробка фірмових стилів
ДЕТАЛЬНІШЕ

Хтось мусив це зробити!

Медична платформа "PeteHealth"

 

Дизайн обкладинки для книги "Столітній чоловік, що виліз у вікно і зник"

 

Платформа для референцій "LEGAL MATES"

 

FundFlow - онлайн платформа для подій