Ми

Поки інші роблять

ми створюємо

У цього зображення дуже важлива місія:

По-перше:

Воно показує наш підхід до створення дизайнів. Ми пропонуємо нестандартні варіанти для вирішення стандартних завдань, ми не обмежуємо себе банальними рішеннями, не боїмося ризикувати і навіть «перегинати палицю». Наша ціль — крутий дизайн. Її виправдовують будь-які засоби ;)

По-друге:

Воно відсіює клієнтів, з якими ми не спрацюємося. Якщо ви дивитеся на це зображення і у вас виникають негативні емоції — це цілком нормально. Але, мабуть, ви просто не наш клієнт...

Ви досі тут? Тоді будемо раді співпрацювати!

Ми створюємо та підтримуємо проекти у сфері веб-розробок та графічного дизайну

Хто ми?

Наша команда складається з перфекціоністів — людей, над якими не потрібно стояти з батогом, щоб вони добре виконали свою роботу. Вони самі знають, яке рішення буде найкращим. І вміють його реалізувати.  

В роботі зі своїми клієнтами ми практикуємо радикальну чесність. Якщо ваша ідея гівно — ми чесно та прямо вам про це скажемо. Ми прагнемо витрачати свій час та ваші гроші лише на проекти, які справді цього варті.

Ми скептично ставимося до корпоративних правил і терпіти не можемо бюрократії. Ми працюємо так, як нам подобається, і віримо в те, що робимо. Якщо ви поділяєте наші цінності — ми точно знайдемо спільну мову і створимо щось вражаюче!

Хтось мусив це зробити!

Медична платформа "PeteHealth"

 

Дизайн обкладинки для книги "Столітній чоловік, що виліз у вікно і зник"

 

Платформа для референцій "LEGAL MATES"

 

FundFlow - онлайн платформа для подій

 
Розкажіть нам про свій проект!