• Портфоліо
  • Розробка
  • Бриф
  • Дизайн
  • Ми
  • Контакти
ua en jp

Дизайн сайтів

Якісний дизайн — це одна зі складових успіху сайту

Чимало людей починає знайомство з вашою компанією саме з її сайту. Цей шанс “зачепити” клієнта не можна проґавити, адже іншого у вас може і не бути. Стандартні шаблони тут вже давно не працюють. Щоб запам'ятатися, потрібен унікальний дизайн, розроблений конкретно для потреб вашої компанії, з врахуванням її філософії та характеру.

Ми чудово розуміємо, що своїми креативними рішеннями ми повинні розширити можливості вашого бізнесу. Тому для нас важливо, щоб майбутній сайт не лише подобався вам, але й виконував покладені на нього завдання. Тому ми готові як слід попрацювати над якісним результатом.

Дизайн стартапу «Wishround»

 

 

Дизайн лендінґу «Fish Trading House»

 

 

Дизайн сайту венчурного фонду  «BeValue»

 

 
Ми взаємодіємо з клієнтом, починаючи зі стадії перших ескізів
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

3 причини замовити дизайн сайту у нас

Ми зберігаємо баланс

Нас обирають саме тому, що ми схиблені на унікальному дизайні та не пропонуємо тривіальних рішень. До кожного проекту ми підходимо з душею, намагаючись знайти найкраще втілення для вашої ідеї.

Але водночас ми вперті послідовники UCD — дизайну, орієнтованого на користувача. Тому в гонитві за оригінальною ідеєю ми ніколи не втрачаємо здорового глузду і дотримуємося вимог юзабіліті, тобто зручності сайту в користуванні.

Трясця! Ви серйозно?! Продовжуйте... Ага, ясненько

Ми безсоромно креативимо

Ми вільно почуваємо себе при роботі в будь-якому стильовому напрямку. Ми добре розбираємося в сучасних тенденціях та трендах у сфері веб-дизайну. Ми можемо впевнено сказати, яке рішення є універсальним, позачасовим, а які ідеї швидко вийдуть з моди.

Ми страждаємо на хронічний перфекціонізм

Ми знаємо, що неважливих дрібниць не буває — кожен елемент, навіть найменший, відіграє свою роль і має своє призначення. Тому ми промальовуємо усі деталі сайту відповідно до загальної креативної концепції. Ми вміємо розставляти акценти та знаємо, як керувати увагою користувача.

Розробка сайту компанії «XServer»

 

 

Розробка лендінґу «БіоАктив»

 

 

Дизайн сайту сервісу «Trainmedo»

 

 
Ми не просто створюємо сайти — ми створюємо емоції
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Як ми створюємо дизайн сайтів?

Визначаємо, що вам потрібно

Без розуміння того, що і для чого робиться, якісного результату досягти складно. Після детального обговорення проекту ми разом вирішимо, який тип сайту допоможе вам досягти поставлених цілей. Ми сформуємо ключові завдання і з'ясуємо, як можна оптимальним шляхом їх реалізувати.

Якщо завдання сайту — викликати емоції, ми створимо для нього вражаючий дизайн. Якщо завдання сайту — продавати, ми продумаємо всі користувацькі сценарії та спроектуємо дизайн, який «змусить» користувача натискати на кнопку «купити».

Казна-що! Продовжуйте... Згорнути

Досліджуємо ринок

Ми вникнемо в специфіку вашого бізнесу та розберемося, що потрібно вашим клієнтам, що пропонуєте ви, а що — ваші конкуренти. Ми проведемо бенчмаркинг — глибокий аналіз галузі та найуспішніших гравців.

Немає нічого погано в тому, щоб визначити переваги лідерів ринку та з'ясувати, які практики слід використати в дизайні вашого сайту або інтерфейсу. Набагато гіршим варіантом буде робити помилки, на яких інші вже навчились та зробили висновки. Таке дослідження дозволить нам створити неповторний дизайн, що не буде подібним на жоден інший у вашому сегменті. З вражаючим дизайном залучати нових клієнтів простіше.

Хай йому грець! Як все серйозно! Згорнути

Проектуємо структуру

Залежно від призначення та цілей сайту ми спроектуємо зручну структуру, яка буде керувати увагою та діями користувача.

Для початку разом з вами ми продумаємо ключові користувацькі сценарії, тобто пропишемо можливі кроки користувача на сайті. На основі цих сценаріїв ми спроектуємо інформаційну архітектуру сайту і побудуємо вайрфрейми, щоб ви могли оцінити, наскільки сайт буде виконувати свої завдання.

О так, продовжуйте! Згорнути

Промальовуємо повністю унікальний дизайн

На основі базової структури та вайрфреймів ми розробимо концепцію дизайну сайту. Кольорова гама, форми, поля та кнопки — все буде виміряно до останнього пікселя та промальовано до останньої деталі.

Якщо це передбачено проектом, ми підготуємо адаптивний дизайн, завдяки якому ваш сайт виглядатиме саме так, як задумав дизайнер, незалежно від типу пристрою, з якого заходять на сайт.

Цей етап завершується підготовкою комплексу готових до технічного втілення макетів дизайну сайту, або, за потреби, макети передаються у верстку.

Оце так... Годі з мене, дякую

Також пропонуємо

Дизайн інтерфейсів, UI/UX
ДЕТАЛЬНІШЕ
Дизайн логотипів та розробка фірмових стилів
ДЕТАЛЬНІШЕ

Хтось мусив це зробити!

Медична платформа "PeteHealth"

 

Дизайн обкладинки для книги "Столітній чоловік, що виліз у вікно і зник"

 

Платформа для референцій "LEGAL MATES"

 

FundFlow - онлайн платформа для подій