• Портфоліо
  • Розробка
  • Бриф
  • Дизайн
  • Ми
  • Контакти
ua en jp

Обслуговування та підтримка сайтів

Ваш проект повинен вдосконалюватися

Запуск проекту — це лише початок його шляху. Наступним, не менш важливим етапом в життєвому циклі сайту є його розвиток. Залежно від цілей, які ставляться перед проектом, він потребуватиме комплексу дій з обслуговування та підтримки. Ми добре розуміємо ці потреби, оскільки маємо досвід успішного запуску та супроводу багатьох проектів — від маленьких іміджевих сайтів, до великих технологічних стартапів.

Навіть якщо ваш сайт розробляла інша компанія, ми забезпечимо вашому проекту повний комплекс обслуговування та підтримки. Ви можете нам довіряти!

Разом ми виведемо ваш проект на новий рівень
Зацініть портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Які послуги з обслуговування та підтримки ми надаємо?

Вдосконалення та розвиток функціоналу

Досконалість не має меж, так само як і функціональність та зручність в користуванні (usability). Передбачити все наперед неможливо. Навіть добре спроектована структура сайту базується лише на припущеннях. Тому якщо сайт почав працювати та отримувати звортний зв'язок від реальних користувачів, значить, вам вже є що вдосконалювати та розвивати.

Додати нові можливості фільтрації в каталозі продукції, спростити форму замовлення, збільшити інтерактивність та взаємодію з користувачем. Розвиток проекту, це постійний рух вперед, який передбачає постійне вдосконалення функціональності. Просто сформулюйте нам задачу, а ми подбаємо про технічну сторону питання та її якісну реалізацію.

Продовжуйте-продовжуйте... Он як! Буду знати

Тестування (Manual Testing) та виправлення помилок (Debugging)

Кожна професійна студія проводить основне та регресивне тестування продуктів, які випускає, але навіть вона може пропустити кілька багів — коли над чимось працюєш настільки довго, що можеш не помічати дрібних помилок.

Можна витратити кілька днів і самостійно все протестувати. Але, як показує наш досвід, проблема в тому, що часто клієнти або зайняті, або не зовсім уявляють, як процес перевірки має виглядати (що цілком логічно). Найпростіше в цій ситуації — залучити зовнішніх аудиторів і отримати об'єктивну оцінку від спеціалістів.

Наша перевага в тому, що ми не обмежуємося констатацією недоліків. Ми можемо виправити більшість помилок, допущених в процесі верстання та програмування, щоб ваш сайт працював максимально ефективно.

Ви серйозно? Ясно

Внесення контенту та оновлення інформації

Після запуску сайт потребує постійного оновлення та якісного наповнення. Багато наших клієнтів не має часу самостійно вносити та постійно оновлювати інформацію на сайті.

Ми можемо взяти на себе публікацію будь-яких матеріалів — новин, статей, оголошень, а також додавання нових товарів та груп товарів до каталогу, оновлення цін, прайсів тощо. Вам просто потрібно буде надсилати нам необхідні матеріали у будь-якому зручному для вас форматі, а про їх розміщення на сайті ми подбаємо самі.

І що з цим робити? Круто!

Хостинг, сервери та хмарні сховища

Кожен має займатися своєю справою: ваше основне завдання — працювати над розвитком свого бізнесу, а наше — забезпечувати стабільну та надійну роботу вашого проекту.

Для цього ми надаємо хостинг, віртуальні чи фізичні сервери або розміщуємо проект у хмарному сховищі. Залежно від складності вашого проекту, потоку відвідувачів та навантаження ми підберемо оптимальний варіант розміщення.

Хостингу зазвичай достатньо для нових проектів, коли ще не відомо, скільки ресурсів вони потребують. У такому випадку ми будемо стежити за темпами розвитку ресурсу і на основі цього запропонуємо переїзд на виділений віртуальний чи фізичний сервери.

Виділений віртуальний сервер забезпечує більший об’єм ресурсів та дозволяє застосовувати специфічні налаштування, необхідні для вашого проекту.

Виділений фізичний сервер надається для особливо складних проектів, які потребують багато ресурсів і тому не можуть співіснувати на одному сервері з іншими.

Ми забезпечуємо налаштування та адміністрування серверів, здійснюємо резервне копіювання даних (бекап), щоб в разі непередбачених обставин ви не зазнали збитків та не втратили цінну інформацію. Ми гарантуємо стабільне функціонування проекту.

Обережно, тут буде багато тексту! Дякую! Як по полицях розклали!

Також пропонуємо

Професійне створення сайтів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Створення інтернет-магазинів
ДЕТАЛЬНІШЕ

Хтось мусив це зробити!

Медична платформа "PeteHealth"

 

Дизайн обкладинки для книги "Столітній чоловік, що виліз у вікно і зник"

 

Платформа для референцій "LEGAL MATES"

 

FundFlow - онлайн платформа для подій