• Портфоліо
  • Розробка
  • Бриф
  • Дизайн
  • Ми
  • Контакти
ua en jp

Створення інтернет-магазинів

Єдина ціль інтернет-магазину — продавати

Нашою головною перевагою в розробці інтернет-магазинів є ставка на індивідуальність в усьому. Кожен бізнес має свої особливості, які проявляються в деталях та впливають на роботу підприємства загалом. Як ви ведете облік товарів, як приймаєте та опрацьовуєте замовлення, як пропонуєте своїм клієнтам знижки та акції — все це має значення.

Саме тому ми пропонуємо повністю індивідуальну розробку — починаючи від дизайну, закінчуючи програмуванням кожного модуля. Ми гарантуємо, що ваш інтернет-магазин буде працювати саме так, як зручно вам і вашим клієнтам, а не комусь іншому. Так ми виведемо ваші продажі на якісно новий рівень.

Сайт-каталог для компанії, що займається виробництвом та експортом меду і супутніх товарів "Асканія-пак"

 

 

Інтернет-магазин дизайнерських дерев'яних іграшок "Lislis"

 

 

Сайт для одного із найбільших українських виробників кондитерської продукції "Konti"

 

 
Ми проектуємо зручні інтернет-магазини
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

3 причини замовити розробку інтернет-магазину у нас

Продумана архітектура та якісне прототипування

Створення інтернет-магазинів значно відрізняється від розробки інших типів сайтів. На відміну від корпоративних та іміджевих проектів, де основний акцент, як правило, робиться на дизайні, в інтернет-магазинах головну роль відіграє зручність користування.

Наскільки швидко користувач зможе знайти потрібний йому товар, скільки полів йому доведеться заповнити, щоб здійснити замовлення? Ми розробляємо структуру інтернет-магазину під потреби його користувача та для досягнення максимальної зручності.

Дізнатися ще... Згорнути

Професійний веб-дизайн

Інтернет-магазини, які ми розробляємо, ніколи не дублюють один одного, тому що потреби різних компаній також відрізняються. Не можуть бути однаковими інтернет-магазини, створені для різних бізнесів.

Ми промальовуємо кожну сторінку з врахуванням сучасних тенденцій дизайну, особливостей вашого ринку та поведінки користувачів. Адаптація готових шаблонів ніколи не замінить унікального дизайну. Ми знаємо про що говоримо. Якщо ви вкладаєте гроші в розвиток свого інтернет-бізнесу, невже ви хочете, щоб у ваших конкурентів був такий самий сайт тільки в іншому кольорі?

І ще... Згорнути

Потужні CMS

Ми розробили багато інтернет-магазинів та сайтів різної складності. А також мали досвід роботи з багатьма системами керування сайтами, як безкоштовними, так і з платними, як з популярними, так і з відомими лише в обмежених колах. Кожна з них мала багато переваг, але також є і недоліки.

Тому при виборі CMS ми завжди керуємося власним досвідом, зважаємо на сучасні тенденції та стараємося врахувати усі плюси та мінуси систем. Важливо обрати ту платформу, яку можна повністю змінювати під конкретний проект, яка здатна витримати великі навантаження та запобігти ризикам падіння вашого інтернет-магазин в майбутньому.

Ми постійно враховуємо потреби та побажання наших клієнтів. Це дозволяє нам з впевненістю стверджувати, що ми здатні організувати роботу вашого інтернет-магазину саме так, як зручно вам та вашому бізнесу.

І ще! Згорнути

Веб-сайт для виробника та постачальника натуральних інгредієнтів "Extracell"

 

 

Розробка логотипу та інтернет-магазину "Fotel"

 

 

Логотип та сайт для кондитерської компанії "ChoccoVia"

 

 
Доступні ціни та гнучкий підхід до ціноутворення
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Як ми створюємо успішні інтернет-магазини

Проводимо бенчмаркинг та аналіз вашого ринку

Ми впевнені, що у кожного клієнта та галузі є свої особливості, про які потрібно знати. Ми аналізуємо ваш ринок та найбільш успішних його представників, робимо висновки та складаємо рекомендації для ефективного створення інтернет-магазину.

Проектуємо структуру та унікальний дизайн

Ми проектуємо структуру для максимальної зручності користувача та малюємо унікальний дизайн всіх сторінок та елементів інтернет-магазину. Ви отримаєте сайт, в якому кожен елемент буде продуманий до найменших дрібниць. Штампувати однотипний непотріб нам не цікаво.

Створюємо індивідуальні модулі та функціонал

Ефективність роботи інтернет-магазину досягається завдяки правильній організації функціоналу та його взаємодії з вашими бізнес-процесами. Ми розробляємо індивідуальні модулі під ваші потреби, налаштовуємо синхронізацію та обмін даними. Ви отримаєте те, що вам справді потрібно.

Використовуємо сучасні програмні платформи

Ми хочемо, щоб ви могли зручно та ефективно керувати своїм інтернет-магазином. Саме тому ми використовуємо сучасні платформи для розробки сайтів, які можна розширювати і які об'єднують в собі унікальні технології електронної комерції та наш багаторічний досвід в створенні реально діючих, успішних інтернет-магазинів.

Консультуємо та розвиваємо проект

Після успішного запуску вашого інтернет-магазину ми забезпечуємо повноцінну підтримку та консультуємо в питаннях нарощення функціоналу. Ми прагнемо стати вашим надійним партнером та помічником на шляху до успіху вашого онлайн-рітейлу.

Також пропонуємо

Професійне створення сайтів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Створення мобільних додатків
ДЕТАЛЬНІШЕ

Хтось мусив це зробити!

Медична платформа "PeteHealth"

 

Дизайн обкладинки для книги "Столітній чоловік, що виліз у вікно і зник"

 

Платформа для референцій "LEGAL MATES"

 

FundFlow - онлайн платформа для подій