• Портфоліо
  • Розробка
  • Бриф
  • Дизайн
  • Ми
  • Контакти
ua en jp

Професійне створення сайтів

Вам потрібен сайт, який буде працювати

Щоб створити хороший сайт, насамперед потрібно зрозуміти, для чого він потрібен та які завдання повинен виконувати. Кожен бізнес має свої особливості, які проявляються в деталях, але впливають на роботу підприємства загалом.

Ми враховуємо вашу індивідуальність на кожному етапі — починаючи від проектування дизайну, закінчуючи програмуванням адміністративної частини. Ви отримаєте не просто сайт, а інструмент, зроблений персонально під ваш бізнес. Це як замовити костюм в особистого кравця замість покупки в мережевому магазині. Хочете спробувати?

Разробка сайту для компанії "ЕКО-Львів"

 

 

Корпоративний сайт з портфоліо робіт для студії інтер'єрів "Koshulynskyy & Mayer Interior Design"

 

 

Розробка логотипу, фірмового стилю і сайту юридичної фірми "GBP PARTNERS"

 

Ми співпрацюємо з клієнтом, починаючи з ранньої стадії ескізів
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

З причини замовити розробку сайту у нас

Ви отримаєте унікальний дизайн

Нас обирають саме через те, що ми не любимо шаблонних, стандартних рішень. Розібратися, в чому ваша фішка, і відобразити це в дизайні сайту — ось що приносить нам кайф.

Ми можемо вільно працювати в будь-яких стильових напрямках та створювати вражаючі сайти для клієнтів із різних сфер бізнесу — нам завжди вдається знайти спільну мову та дати клієнту те, що він хоче.

Отакої! Добре є

З вами працюватиме команда досвідчених спеціалістів

Лендінґ (landing page), сайт-візитка, корпоративний сайт, сайт-каталог, портал — ми добре знаємо, яким має бути кожен із цих типів сайтів. Ми маємо значний досвід у реалізації проектів різного рівня складності та різного рівня вартості. Нас не лякає велика кількість сторінок чи розгалужений функціонал.

Ми можемо реалізувати будь-яку вашу вимогу. Вам потрібна кросбраузерна адаптивна верстка під мобільні пристрої? Не проблема. Треба, щоб на сайті було кілька мовних версій та визначення місцезнаходження користувача по IP адресі? Зробимо. А як щодо особистих кабінетів користувачів та інтеграції з СRM системою? Легко! В нашому словнику немає слів: "Це неможливо!". Спробуйте здивувати нас своїм завданням.

Святий вареник! Оце так! Ясненько

Гнучкий підхід до кожного проекту

Розробка сайтів — це один з основних напрямів нашої діяльності. Але ми не женемося за кількістю клієнтів. Для нас важливіша якість роботи та тривала партнерська співправця. Ми можемо працювати за будь-якою методологією — чи то за звичним вотерфолом, чи то за гнучкою методологією.

В будь-якому разі ми повністю зануримось у ваш бізнес і продовжимо розвиток та підтримку вашого сайту після його запуску. Ви зможете повністю довірити нам обслуговування свого сайту, починаючи від внесення контенту, закінчуючи пошуковою оптимізацією. Ну то як? Будемо працювати?

І ще! Дякую, будемо!

Сайт для стартапу "CEX.io"

 

 

Дизайн і розробка сайту для юридичної компанії "Захист власності"

 

 

Розробка головної сторінки та підтримка сайту програми лояльності «Fishka"

 

 
Ми не просто створюємо сайти, ми створюємо емоції
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

5 етапів розробки сайту

Визначення цілей

Наш досвід показує, що не всі замовники до кінця розуміють, навіщо їм потрібен сайт, і часто не розглядають його як інструмент для одержання прибутків чи покращення іміджу компанії. Чітко сформульовані цілі проекту — одна із запорук його успіху.

Які функції повинен виконувати сайт? Якою буде його цільова аудиторія? Яких результатів ви хочете досягнути? Ми допоможемо вам дати відповіді на ці запитання на основі власного досвіду роботи з десятками українських та зарубіжних клієнтів.

Ну нічого собі! Ах он як!

Бізнес-аналіз та бенчмаркинг

Кожен сайт ми створюємо “з нуля”, враховуючи сферу діяльності клієнта. Ми з’ясуємо, хто серед ваших конкурентів найкраще представлений в інтернеті і що саме йому допомогло досягти таких результатів. Чим більше ми будемо знати про ваш бізнес та його цільову аудиторію — тим ефективнішим буде кінцевий продукт.

UI/UX-дизайн

Ваші клієнти будуть заходити на сайт з певною метою, так? Враховуючи це, ми складемо користувацькі сценарії та спроектуємо оптимальну структуру сайту, яка буде керувати користувачем та дозволить йому легко знайти потрібне. На основі прототипів та ваших побажань, висловлених у брифі, наші дизайнери намалюють унікальний дизайн усіх елементів сайту.

Результатом цього етапу стануть ретельно промальовані макети сторінок сайту, які будуть відображати філософію вашої компанії та викликати позитивні емоції в користувачів. Нехай це звучить нескромно, але ми розробляємо дійсно чудові дизайни.

Продовжуйте... Ясно

Адаптивна верстка та програмування

Красиві макети потребують грамотної кросбраузерної верстки. Завдяки якісній адаптивній верстці кожен користувач зможе побачити дизайн саме таким, яким його задумав дизайнер. Також ми залучаємо найсвіжіші технології для програмування, щоб сайт працював справно і не створював проблем ні вам, ні користувачам.

Своїм клієнтам ми пропонуємо сучасні системи управління контентом, які прості у використанні і не вимагають серйозних попередніх знань і навичок адміністрування. Перевагою CMS, які ми підбираємо, є те, що вони не обмежені конкретним набором модулів і часто дозволяють реалізовувати будь-які вимоги до функціоналу і здатні витримати великі навантаження.

Я хочу знати більше! Дякую, це дуже круто

Тестування

Перед запуском проекту ми проведемо тестування сайту і з точки зору користувача, і з точки зору адміністратора. Чи все на сайті відображається відповідно до дизайну? Чи коректно працюють всі форми? Чи приходять адміністратору сповіщення? Наша ціль — зробити все, щоб сайт працював так, як потрібно вам. Коли беремося до роботи?

Також пропонуємо

Створення інтернет-магазинів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Створення мобільних додатків
ДЕТАЛЬНІШЕ

Хтось мусив це зробити!

Медична платформа "PeteHealth"

 

Дизайн обкладинки для книги "Столітній чоловік, що виліз у вікно і зник"

 

Платформа для референцій "LEGAL MATES"

 

FundFlow - онлайн платформа для подій