Як ми Magento вивчали. День 2

Люба х...ня

Продовжуємо бавитися з Magento. Подекуди враження програмістів подібні на крик душі. Нічого страшного, так і має бути. 

Тема під Magento

Тарас

Перш ніж почати опис другого дня роботи з Magento попереджаю, що замість всіх нецензурних слів буду використовувати словом "мирон" (це якісь внутрішні лінґвістичні процеси в команді програмістів та верстальників, не зважайте та не ображайтеся – ред. Новак Х.).

Ну, що я можу сказати... Це повний мирон. Версію Magento я скачав 2.0.4, версія нова, тому туторіали по встановленню є тільки для старших версій. Я подумав, ну мирон, спробую сам. А тут – бац! – мирон. Поки я добрався до layout минуло пів години, четвертий мирон рівень вкладеності. Окремо стилі, скрипти і шрифти, окремо шаблони. Пробував через find in path. Ага, мирон тобі, а не черешень. Минуло ще пів години, допоки я знайшов підключення стилів. Потім менюшку. Словом, шаблони в xml – це повний мирон миронович. І на тому сталося.

Віталік

Ставили тему... Так і не поставили. Але хоч не довелося убуну перевстановлювати...

Андрій

Все досить складно. Дві години намагався встановити тему. З плюсів – дуже детальна документація.

Таня

Наступним кроком було встановлення теми, оскільки скачаний пакет був без неї. Не робіть такої помилки!

Дві години тісного спілкування з гуглом результатів так і не дали. Інформації про те, як створити власну тему, повно, але ж ні, я хотіла завантажити та поставити готову безплатну. Це стало другою помилкою.

Як виявилося, це не так вже й легко. Насамкінець виникло бажання знести все до біса та перевстановити мадженто наново з стандартною темою. Дві години "потрачено", а результатів нуль :(

* як заголовкове зображення до статті використано кадр з фільму "Рембо IV". 

Розкажіть нам про свій проект!