Автоматичний переклад в OYi.Engine не працює

Люба х...ня

Ця стаття призначена для наших клієнтів, в яких "... не зберігаються сторінки. Я вношу назву, натискаю "Перекласти". Натискаю "Зберегти" і отримую "Помилка валідації"."

Пояснення читайте в статті.

Більшість наших проектів мають кілька мовних версій (від 2 до 25).

Відповідно для кожної мовної версії потрібно ввести мінімум 3 обов'язкові поля: назву, урл (alias), title. Помилка виникає, якщо ви не заповнюєте ці поля на всіх мовних версіях.

Швидкість створення 1 сторінки (статті, товару, категорії, ітп) напряму залежить від кількості мовних версій проекту. Щоб зекономити час роботи менеджера, і, відповідно, гроші замовника у нас стандартно
інтегрована опція автоматичного перекладу контенту на основі Google Translate API || Yandex Translate API. Yandex Translate краще перекладає контент з української на російську і навпаки, Google Translate API інші.

Ще один недолік Yandex Translate API в тому, що він дозволяє перекласти з російської на будь-яку мову і з будь-якої на інші. Тобто у випадку англійської Yandex Translate API не підходить. Відповідно, в проектах, де використовується не лише українська та російська, ми підключаємо Google Translate API. 

google translate api

З минулого тижня Google Translate API стає платним. Цитую: "Google Translate API is a paid service. For website translations, we encourage you to use the Google Website Translator gadget" (детальніше тут). Відповідно до цін за 20$/міс. ви можете користуватися api перекладачем. Для цього потрібно:

  • зареєструвати додаток тут  
  • поповнити баланс
  • отримати ключ (API key)
  • додати ключ (API key) в налаштуваннях системи.

Без паніки. 
Зробимо це замість вас.
Вам необхідно лише погодити варіанти оплати цих 20$.

Розкажіть нам про свій проект!