Ми

Поки інші роблять

ми створюємо

У цього зображення дуже важлива місія:

По-перше:

Воно показує наш підхід до створення дизайнів. Ми пропонуємо нестандартні варіанти для вирішення стандартних завдань, ми не обмежуємо себе банальними рішеннями, не боїмося ризикувати і навіть «перегинати палицю». Наша ціль — крутий дизайн. Її виправдовують будь-які засоби ;)

По-друге:

Воно відсіює клієнтів, з якими ми не спрацюємося. Якщо ви дивитеся на це зображення і у вас виникають негативні емоції — це цілком нормально. Але, мабуть, ви просто не наш клієнт...

Ви досі тут? Тоді будемо раді співпрацювати!

Ми створюємо та підтримуємо проекти у сфері веб-розробок та графічного дизайну

Хто ми?

Наша команда складається з перфекціоністів — людей, над якими не потрібно стояти з батогом, щоб вони добре виконали свою роботу. Вони самі знають, яке рішення буде найкращим. І вміють його реалізувати.  

В роботі зі своїми клієнтами ми практикуємо радикальну чесність. Якщо ваша ідея гівно — ми чесно та прямо вам про це скажемо. Ми прагнемо витрачати свій час та ваші гроші лише на проекти, які справді цього варті.

Ми скептично ставимося до корпоративних правил і терпіти не можемо бюрократії. Ми працюємо так, як нам подобається, і віримо в те, що робимо. Якщо ви поділяєте наші цінності — ми точно знайдемо спільну мову і створимо щось вражаюче!

Хтось мусив це зробити!

Сайт логістичної компанії «REAL TRUCKING»

 

Дизайн етикеток та упаковок для «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Коли вибираємо товар на полицях магазину, завжди звертаємо увагу на дизайн упаковки. А якщо ви клієнт «МЕТРО», тоді точно бачили й наші роботи

 

Дизайна Android додатку «Trainmedo»

Завжди мріяли бути чемпіоном з верхової їзди, але не можете знайти тренера? Не біда! Зі зручним додатком Trainmedo, навчання проходитиме дуже просто.

 

Дизайн та розробка сайту юридичної фірми «EVERLEGAL»

Сайт для EVERLEGAL — це баланс між функціональністю та естетикою. Приготуйтесь милуватися ним.

 
Розкажіть нам про свій проект!