Портфоліо

Сайт логістичної компанії «REAL TRUCKING»

 

Дизайн етикеток та упаковок для «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Коли вибираємо товар на полицях магазину, завжди звертаємо увагу на дизайн упаковки. А якщо ви клієнт «МЕТРО», тоді точно бачили й наші роботи

 

Дизайна Android додатку «Trainmedo»

Завжди мріяли бути чемпіоном з верхової їзди, але не можете знайти тренера? Не біда! Зі зручним додатком Trainmedo, навчання проходитиме дуже просто.

 

Дизайн та розробка сайту юридичної фірми «EVERLEGAL»

Сайт для EVERLEGAL — це баланс між функціональністю та естетикою. Приготуйтесь милуватися ним.

 

Логотип та фірмовий стиль юридичної фірми «EVERLEGAL»

Що метелик, пісковий годинник та знак нескінченності мають спільного? Всі вони в оригінальному дизайні від нашої талановитої команди для успішної юридичної фірми.

 

Сайт компанії «Biscotti»

O dolce vita. Від цього сайту у вас потече слинка. Елегантний дизайн, класична кольорова гама у поєднанні зі смачними та яскравими фото — насолоджуйтесь досхочу.

 

Дизайн інтерфейсу «NKVD»

Ми спроектували інформаційну архітектуру кожної сторінки, щоб створити зрозумілий інтерфейс для складної білінгової системи. Чистий дизайн підкреслив її легкість та зручність.

 

Фірмовий стиль «Wishround»

Зацініть, як ми допомогли крутому стартапу стати впізнаваним та залучити солідні інвестиції, намалювавши для нього класну айдентику.

 

Лендінг «БіоАктив»

Свіженький та "смачний" лендінг для компанії, що дбає про вирощування органічно чистих продуктів. Рекомендовано дивитися для поліпшення апетиту.

 

Дизайн інтерфейсу верстатів «Welter»

Серйозному обладнанню потрібен добре зрозумілий інтерфейс з "непомітним" дизайном. Саме такий, як ми розробили.

 

Дизайн стартапа «Wishround»

Перспективний стартап замовив у нас зручний сайт з wow-ефектом, щоб потенційні інвестори та клієнти зацінили їхню ідею. Ми з завданням впоралися — самі переконайтеся.

 

Дизайн інтерфейсу «XServer»

Робота над інтерфейсами білінгових систем — справа серйозна і не терпить легковажності та вільнодумства. Кожне рішення має бути логічним та обґрунтованим. Ми знаємо, як це.

 

Неймінг та логотип «Grassfield»

Погодьтеся — важко виходити на ринок, коли немає ні назви, ні логотипу компанії. Ми залюбки допоможемо вам вирішити одразу два ці питання, як-от допомогли компанії, що тепер називається "Grassfield".

 

Сайт компанії «XServer»

Морально застарілі сайти викликають у відвідувачів підозри. XServer замовили собі редизайн сайту, щоб показати клієнтам — компанія впевнено розвивається.

 

Інтернет-магазин «El-market»

Рішення для e-commerce мають не тільки вражати, а й виконувати конкретні завдання. Гляньте, наскільки просторим та зручним для покупців нам вдалося зробити інтернет-магазин.

 

Сайт компанії «Webitel»

Webitel створює продукти, що допомагають бізнесу керувати взаємовідносинами з клієнтами. Ми подбали про те, щоб на сайті Webitel ви могли легко знайти інформацію про ідеальне рішення саме для вас.

 

Сайт компанії «European School»

Зацініть, як ми допомогли компанії «European School» максимально ефективно презентувати свій продукт та залучити нових клієнтів, розробивши сучасний та стильний сайт.

 

Сайт компанії «MuraveyNik»

Інформаційно насичений сайт може бути приємним для ока та простим у користуванні. Самі гляньте, як нам це вдалося.

 

Лого компанії «С.А.В.Е.»

За простим, на перший погляд, логотипом стоїть серйозна праця. При виконанні цього завдання сумлінно виконали свій обов'язок гори паперу та олівців. Честь їм та хвала.

 

Система керування сайтами «OYi.Engine 5.0»

Зацініть п'яте покоління CMS OYi Engine. Вона стала ще швидшою, ще надійнішою, ще зручнішою, ще красивішою. І тому ми ще більше нею пишаємося.

 

Сайт та логотип компанії «Українські джерела»

"Українські джерела" дбають про те, щоб ви пили смачну воду, а ми дбаємо про те, щоб ви могли легко замовити її на сайті онлайн.

 

Cайт «СТО на Садовій»

Простий та лаконічний сайт без зайвих прикрас для серйозного СТО.

 

Сайт та логотип дизайн-студії «Родзинка»

Ви думали, ми розробляємо лише високотехнологічні інтерфеси та системи для бізнесу? А от і ні :) Світлі, милі сайти нам також під силу — самі подивіться.

 

Інтернет-магазин «Мекко»

МЕККО пропонує своїм клієнтам зручні меблі. Ми подбали про те, щоб вибір зручних меблів відбувався на зручному сайті.

 
Розкажіть нам про свій проект!