Створення інтернет-магазинів

Єдина ціль інтернет-магазину — продавати

Нашою головною перевагою в розробці інтернет-магазинів є ставка на індивідуальність в усьому. Кожен бізнес має свої особливості, які проявляються в деталях та впливають на роботу підприємства загалом. Як ви ведете облік товарів, як приймаєте та опрацьовуєте замовлення, як пропонуєте своїм клієнтам знижки та акції — все це має значення.

Саме тому ми пропонуємо повністю індивідуальну розробку — починаючи від дизайну, закінчуючи програмуванням кожного модуля. Ми гарантуємо, що ваш інтернет-магазин буде працювати саме так, як зручно вам і вашим клієнтам, а не комусь іншому. Так ми виведемо ваші продажі на якісно новий рівень.

Створення інтернет-магазину світильників «El-market»

 

 

Розробка інтернет-магазину взуття «Gurtex»

 

 

Розробка інтернет-магазину меблів «MEKKO»

 

 
Ми проектуємо зручні інтернет-магазини
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

3 причини замовити розробку інтернет-магазину у нас

Продумана архітектура та якісне прототипування

Створення інтернет-магазинів значно відрізняється від розробки інших типів сайтів. На відміну від корпоративних та іміджевих проектів, де основний акцент, як правило, робиться на дизайні, в інтернет-магазинах головну роль відіграє зручність користування.

Наскільки швидко користувач зможе знайти потрібний йому товар, скільки полів йому доведеться заповнити, щоб здійснити замовлення? Ми розробляємо структуру інтернет-магазину під потреби його користувача та для досягнення максимальної зручності.

Дізнатися ще... Згорнути

Професійний веб-дизайн

Інтернет-магазини, які ми розробляємо, ніколи не дублюють один одного, тому що потреби різних компаній також відрізняються. Не можуть бути однаковими інтернет-магазини, створені для різних бізнесів.

Ми промальовуємо кожну сторінку з врахуванням сучасних тенденцій дизайну, особливостей вашого ринку та поведінки користувачів. Адаптація готових шаблонів ніколи не замінить унікального дизайну. Ми знаємо про що говоримо. Якщо ви вкладаєте гроші в розвиток свого інтернет-бізнесу, невже ви хочете, щоб у ваших конкурентів був такий самий сайт тільки в іншому кольорі?

І ще... Згорнути

Потужна CMF Oyi.Engine

Ми розробили багато інтернет-магазинів та мали досвід роботи з багатьма системами керування сайтами, як безкоштовними, так і з платними, як з популярними, так і з відомими лише в обмежених колах. Кожна з них мала багато переваг та ще більше недоліків.

Тому ми створили власну адміністративну частину — CMF OYi.Engine, яка об'єднала в собі всі плюси та врахувала всі мінуси існуючих систем. Це не просто система керування сайтами — це програмна платформа, яку можна повністю змінювати під конкретний проект. CMF OYi.Engine здатна витримати великі навантаження, тому ризик, що ваш інтернет-магазин може "впасти" дуже низький.

Ми постійно розвиваємо CMF OYi.Engine, враховуючи потреби та побажання наших клієнтів. Це дозволяє нам з впевненістю стверджувати, що ми здатні організувати роботу вашого інтернет-магазину саме так, як зручно вам та вашому бізнесу.

І ще! Згорнути

Редизайн та розробка інтернет-магазину «MICROCEMENT»

 

 

Розробка інтернет-магазину «К'Лен»

 

 

Розробка інтернет-магазину автошин та дисків «ShinaHouse»

 

 
Доступні ціни та гнучкий підхід до ціноутворення
Портфоліо
Розкажіть нам про свій проект!

Як ми створюємо успішні інтернет-магазини

Проводимо бенчмаркинг та аналіз вашого ринку

Ми впевнені, що у кожного клієнта та галузі є свої особливості, про які потрібно знати. Ми аналізуємо ваш ринок та найбільш успішних його представників, робимо висновки та складаємо рекомендації для ефективного створення інтернет-магазину.

Проектуємо структуру та унікальний дизайн

Ми проектуємо структуру для максимальної зручності користувача та малюємо унікальний дизайн всіх сторінок та елементів інтернет-магазину. Ви отримаєте сайт, в якому кожен елемент буде продуманий до найменших дрібниць. Штампувати однотипний непотріб нам не цікаво.

Створюємо індивідуальні модулі та функціонал

Ефективність роботи інтернет-магазину досягається завдяки правильній організації функціоналу та його взаємодії з вашими бізнес-процесами. Ми розробляємо індивідуальні модулі під ваші потреби, налаштовуємо синхронізацію та обмін даними. Ви отримаєте те, що вам справді потрібно.

Використовуємо власну програмну платформу OYi.Engine

Ми хочемо, щоб ви могли зручно та ефективно керувати своїм інтернет-магазином. Саме тому ми використовуємо власну програмну платформу OYi.Engine. Вона об'єднала в собі унікальні технології електронної комерції та наш багаторічний досвід в створенні реально діючих, успішних інтернет-магазинів.

Консультуємо та розвиваємо проект

Після успішного запуску вашого інтернет-магазину ми забезпечуємо повноцінну підтримку та консультуємо в питаннях нарощення функціоналу. Ми прагнемо стати вашим надійним партнером та помічником на шляху до успіху вашого онлайн-рітейлу.

Також пропонуємо

Професійне створення сайтів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Створення мобільних додатків
ДЕТАЛЬНІШЕ

Хтось мусив це зробити!

Сайт логістичної компанії «REAL TRUCKING»

 

Дизайн етикеток та упаковок для «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Коли вибираємо товар на полицях магазину, завжди звертаємо увагу на дизайн упаковки. А якщо ви клієнт «МЕТРО», тоді точно бачили й наші роботи

 

Дизайна Android додатку «Trainmedo»

Завжди мріяли бути чемпіоном з верхової їзди, але не можете знайти тренера? Не біда! Зі зручним додатком Trainmedo, навчання проходитиме дуже просто.

 

Дизайн та розробка сайту юридичної фірми «EVERLEGAL»

Сайт для EVERLEGAL — це баланс між функціональністю та естетикою. Приготуйтесь милуватися ним.