Сайт салону «Арт/і/Шок»

«Арт/і/шок» — це популярна львівська крамниця сувенірів, де сотні туристів з багатьох країн світу щодня купляють собі згадки про місто Лева та Україну. Іншим напрямком діяльності крамниці є реалізація аксесуарів для боді-арту від найкращих європейських виробників.

З метою охоплення аудиторії по всій Україні, а також за кордоном, було вирішено створити інтернет-магазин, де кожен бажаючий зможе замовити собі сувенір або боді-арт аксесуар.

Структура сайту розділена на дві незалежні частини, для того щоб спростити навігацію, та полегшити користувачу роботу з сайтом.

Для популяризації української валюти, на сайті використовується міжнародний символ гривні — ₴, який був офіційно затверджений ще 2004 року. Знак являє собою рукописний варіант кириличної літери «г» з двома горизонтальними рисками, що символізують стабільність, як і в знаках інших валют, наприклад ¥ або ?.

Цілком простий на перший погляд каталог товарів, насправді містить складну систему фільтрів та динамічних параметрів. Це дозволяє легко виводити будь-який товар в будь якій потрібній категорії, або розділі.

Розкажіть нам про свій проект!