Бло

г
Gulp: Епізод 3 - Повернення Джедая

Це заключна стаття з циклу статей про gulp, в ній ми розглянемо питання швидкодії а також деякі інші особливості роботи з gulp.

Повернемося до питання швидкодії, про яку я згадував на самому початку - порівняємо швидкість виконання задач у трьох випадках - при використанні SASS на Ruby, про який було написано в нашій статті, Grunt та Gulp. Завданням буде скомпілювати набір .scss - файлів.

Gulp: Епізод 2 - Нова надія

У попередній статті ми отримали трохи теорії, тому зараз можна перейти до практики - напишемо наш перший таск.

Gulp: Епізод 1 - Прихована загроза

Сьогодні ми поговоримо про менеджер задач (task manager) на ім'я Gulp, а також налаштуємо його для основних задач, які необхідно буде виконувати frontend- розробнику.

Як перевірити адаптивність за допомогою браузера

Коли проект переходить до стадії тестування, багато клієнтів цікавиться, як самостійно перевірити адаптивність сайту.

Очевидно, що найнадійніший спосіб — спробувати покористуватися сайтом безпосередньо на потрібних пристроях. Саме так ми і тестуємо.

Але що робити, якщо у вашому розпорядженні всього 2-3 девайси?

sass

Це перша стаття із серії уроків по чудовому інструменту для верстки сайтів - SASS. SASS - це препроцесор css, тобто програма, яка виконує попередню обробку даних. Якщо простіше - це інструмент, який автоматизує написання коду CSS.

В даному уроці я хочу показати Вам, як встановлювати SASS.

Деколи, при верстці веб сторінок верстальники звертаються за допомогою до jQuery, якщо можливостей css не хватає. Причин цьому може бути багато, одна з яких це банально кросбраузерність. Согодні я розкажу Вам про те як вирівнювати блоки по ширині та висоті відносно своїх батьківських елементів.

Не кожен верстальник задумувався над різницею між width:auto і width:100%. Здавалося б, на перший погляд, що тут думати: якщо елементу задати значення width:100%, то він займе всю ширину батьківського блоку, якщо ж задати width:auto, то елемент розтягується на ширину свого внутрішнього вмісту. Логічно? Так. Правильно? Не зовсім!

Сьогодні ми розглянемо основні моменти, які варто знати при роботі з HTML5 і зверстаємо базовий HTML5-шаблон.

html 5 and css3

Хоча стандарт HTML5 офіційно не затверджений, використовувати його можна вже зараз. Більшість браузерів вже розуміють нові структурні елементи. Для його використання досить додати новий doctype.

Хтось мусив це зробити!

Редизайн сайту "EVERLEGAL"

 

Логотип для навчальної платформи "ENLEAD"

 

Логотип для компанії "FOTEL"

 

Сайт для одного із найбільших українських виробників кондитерської продукції "Konti"

 
Розкажіть нам про свій проект!