Бло
г- 21 Жовтня 2013
- Serhiy Lavrynenko
- Менеджмент
Що спільного у презерватива і технічного завдання (ТЗ)? Насправді, значно більше ніж здається на перший погляд. Для того, щоб відповісти на це цікаве запитання, давайте спробуємо спочатку проаналізувати — що таке ТЗ і для чого воно потрібне.
- 5 Жовтня 2013
- Halyna Kharambura
- Дизайн
Як і кожен процес в житті, розробку сайтів можна розділити на етапи. І ось, коли вже узгоджені усі деталі проекту та підписано технічне завдання, для клієнта наступає один з найважчих етапів проекту. Йому присилають дизайн-концепцію майбутнього сайту і потрібно на свій страх та ризик прийняти рішення стосовно нього. Зрозуміло, що від цього рішення залежить в значній мірі подальша доля веб-проекту.
- 30 Вересня 2013
- Serhiy Lavrynenko
- Дизайн
Для будь-кого, хто хоч трохи слідкує за тенденціями в дизайні (веб-дизайні та дизайні інтерфейсів), вже давно не секрет, що сучасним трендом є плоский (flat) стиль. Після того як впав останній бастіон "іконографіки" і компанія Apple випустила iOS7, навіть останній скептик змушений визнати, що найблищі кілька років в моді буде мінімалізм.
- 29 Вересня 2013
- Halyna Kharambura
- Менеджмент
- Адміністрування
- Різне
Загалом процес розробки сайту можна розділити на п’ять етапів (формування технічного завдання, розробка дизайну сайту, верстка дизайн-макетів, підключення до адміністративної частини та програмування, наповнення сайту інформацією). Як на мене усі вони є рівноцінно важливі для того, щоб на виході можна було отримати справді якісний продукт. Проте досить часто трапляється, що власники сайтів забувають про останній етап – внесення контенту сайту. От і появляється в інтернеті величезна кількість сайтів, які або ж взагалі ненаповнені, або ж вони залишаються на рівні, на якому їх здав розробник сайту і оновлюються вкрай рідко.
- 29 Вересня 2013
- Serhiy Lavrynenko
- Дизайн
- Менеджмент
На момент створення блогу передбачалось, що гілку "Дизайн" будуть наповнювати власне дизайнери. Але, оскільки зараз всі дизайнери страшенно зайняті і роблять перерви в роботі лише на сон і прийом їжі (а одного з них ще і в армію забрати хочуть), написати статтю довелось мені.
- 26 Вересня 2013
- Halyna Kharambura
- Менеджмент
- Різне
Емейл-маркетинг напевно є найбільш суперечливим видом інтернет-реклами, який викликає велику кількість запитань і стільки ж пустих відповідей. Більшість з нас, таке враження, що стоїть на роздоріжжі: ніби і хоче спробувати, і тим самим залучити нову цільову аудиторію, а ніби і боїться. Звичайно, можна довго описувати усі переваги, які може дати нам розсилка емейл-повідомлень, проте я б не хотіла переконувати у «цілющих» властивостях емейл-розсилки. Є одне українське прислів'я: «Вовка боятися — в ліс не ходити». Спробуйте, і ви самі зможете дати відповідь, чи ефективне це рішення для вас, чи ні.
- 14 Вересня 2013
- Volodymyr Hodiak
- Розробка
Часто при розробці проекту виникає потреба в обрізанні строки. Якщо використовувати кодування WINDOWS — проблем нема, а от якщо ми перейшли на UTF-8! Про це ми сьогодні і поговоримо.
- 20 Серпня 2013
- Serhiy Lavrynenko
- Дизайн
- Менеджмент
Про зростання українського інтернет-ринку не писав хіба що лінивий. Кожне онлайн-видання наводить свої космічні цифри з дев'ятьма нулями, ілюструючи тенденцію зміни кількості замовлених через інтернет товарів. Кількість українських інтернет-користувачів вже майже перевалила за половину населення країни, а соціальними мережами користується вже кожен 5-тий українець. Бізнес-сегмент теж не відстає: не мати сайту компанії, або хоча б сторінки в онлайн-каталозі вже вважається поганим тоном. Акціонерні товариства взагалі забов'язані законом мати власні веб-сторінки в інтернеті.
- 2 Серпня 2013
- Volodymyr Hodiak
- Розробка
Якщо ви не знаєте що таке Twitter Bootstrap — тоді вам туди. Google-code-prettify — це зручна реалізація підсвічування синтаксису великої кількості мов програмування і розмітки. Сьогодні ми з вами коротко розглянемо найпростіший приклад інтеграції бутстрапа з описуваним модулем.
- 2 Серпня 2013
- Volodymyr Hodiak
- Верстка
Сьогодні ми розглянемо основні моменти, які варто знати при роботі з HTML5 і зверстаємо базовий HTML5-шаблон.
Хоча стандарт HTML5 офіційно не затверджений, використовувати його можна вже зараз. Більшість браузерів вже розуміють нові структурні елементи. Для його використання досить додати новий doctype.